Blata
089

Jaroslav Panuška (1872 . 1958)

Blata, nedatováno

olej na překližce | 48,5 x 63,5 cm | sign. Panuška | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč