Útes
091

Fr. Šimon

Útes, nedatováno

olej na kartonu | 23,5 x 31 cm | sign. Fr. Šimon | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč