Na kopci
093

Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Na kopci, nedatováno

olej na kartonu | 23,4 x 31,4 cm | sign. Al. Kalvoda | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč