V horách
094

Farntišek Xaver Harlas (1865 - 1947)

V horách, 1917

olej na kartonu | 23,3 x 31,5 cm | sign. Dr. Harlas 17 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč