Domy v Suchdole
095

Adolf Zahel (1888 - 1958)

Domy v Suchdole, 1944

pastel na papíře | 30,3 x 40,3 cm | sign. A. Z. 1944 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč