Stromy v polích
097

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Stromy v polích, nedatováno

olej na plátně a kartonu | 44 x 60,5 cm | sign. O. Bubeníček | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč