Chalupy v zimě
098

Josef Ullmann (1870 - 1920)

Chalupy v zimě, nedatováno

olej na překližce | 44 x 60,5 cm | sign. J. Ullmann | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč