Souvenir de Mortefontaine
099

Jean-Baptiste Camille Corot (1796 - 1875)

Souvenir de Mortefontaine, nedatováno

heliogravůra | 19,5 x 26,5 cm | značeno J. B. Corot ED. RENÉAL | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč