Stavení
100

Goldschmidt

Stavení, 1908

akvarel na papíře | 17,5 x 28 cm | sign. Goldschmidt 08 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč