Kytice, poškozeno
101

Václav Haise, připsáno

Kytice, poškozeno, nedatováno

olej na plátně | 55,5 x 70 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč