Vysoké nebe
102

O. Bubeníček

Vysoké nebe, 1926

olej na kartonu | 21,5 x 27,8 cm | značeno O. Bubeníček | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč