Souvenir de Castel Gandolfo
103

Jean-Baptiste Camille Corot (1796 - 1875)

Souvenir de Castel Gandolfo, nedatováno

heliogravůra | 20,8 x 27,8 cm | značeno J. B. Corot ED. RENÉAL | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 290 Kč