Zasněžená chalupa
107

Jaroslav Trinkmoc

Zasněžená chalupa, nedatováno

olej na lepence, mírně poškozeno | 44 x 54,7 cm | sign. Trinkmoc | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč