Zasněžené chalupy
108

Jar. Trokavec

Zasněžené chalupy, 1938

olej na lepence | 32,5 x 39,5 cm | sign. Jar. Trokavec 38 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč