Sena v horách
109

Ferdiš Duša, připsáno

Sena v horách, nedatováno

olej na desce | 59 x 72 cm | značeno F. Duša | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč