Podzim
110

Jaroslav Panuška (1898 - 1962)

Podzim, nedatováno

olej na plátně | 50 x 60,5 cm | sign.Panuška | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč