Viadukt
112

K. Lang

Viadukt, nedatováno

olej na lepence | 50,5 x 60,5 cm | sign. K. Lang | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 430 Kč