Oráč
113

Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)

Oráč, 1949

litografie | 36,5 x 49,5 cm | Voj. Sedláček 49 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč