Podzimní panorama
115

R. Dostál

Podzimní panorama, 1964

akvarel a tuš na papíře | 53 x 64 cm | sign. R. Dostál 1964 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč