Cesta domů
118

Karel Boháček, připsáno

Cesta domů, nedatováno

olej na lepence, mírně poškozeno | 48,5 x 57 cm | sign. K. Boháček | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč