<x
Trosky
125

F. Malý

Trosky, nedatováno

olej na desce | 18,4 x 19,5 cm | sign. F. Malý | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 440 Kč