x
Labský důl
104

Alois Bílek (1887 - 1961)

Labský důl, nedatováno

olej na plátně | 82 x 100,5 cm | sign. Bílek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

DRAŽTE ON-LINE !!!

31.5. od 18 hod
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jaroslav Vožniak, vyvolávací cena: 65 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Otakar Slavík, vyvolávací cena: 85 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Eduard Ovčáček, vyvolávací cena: 40 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jozef Jankovič, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Vladimír Skrepl, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Krištof Kintera, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Lubomír Typlt, vyvolávací cena: 19 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Pasta Oner, vyvolávací cena: 120 000 Kč