VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

neděle 17. března 2019
od 17.00 hodin

12.3. - 17.3. 2019

SBÍRKA PRACÍ NA PAPÍŘE | OTA JANEČEK