Mísa
011

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Mísa, nedatováno

čiré sklo ve tvaru šátku s modrým lemem | 36 x 34,5 cm | sign. Bořek Šípek

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč

SKLO A KERAMIKA