Váza
020

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza, nedatováno

čiré sklo s barevnými hutními nálepy listů a květů | v. 39 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou Ajeto, přiložen certifikát pravosti, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru, 279/300

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

SKLO A KERAMIKA