Váza růžová
042

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza růžová, nedatováno

růžové sklo s čirýmy polepy | v. 28,4 cm | sign. Bořek Šípek, Rosenthal

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč

SKLO A KERAMIKA