Dia de Cosmo, mísa
058

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Dia de Cosmo, mísa, nedatováno

čiré sklo s barevnými nálepy | 17 x 29 cm | sign. Bořek Šípek

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

SKLO A KERAMIKA