Váza
072

PIRKENHAMMER

Váza, 20. léta

ručně malovaný a zlacený porcelán | v. 19 cm | značeno PIRKENHAMMER CZECHOSLOVAKIA, porcelánka Březová

Dekor zjevně inspirován návrhy německého malíře Kurta Wendlera (1893-1980) pro porcelánku Rosenthal ve 20. letech.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč

SKLO A KERAMIKA