Dívka s míčem
080

Jiří Černoch (1926)

Dívka s míčem, 60. léta

pod glazurou dekorovaný porcelán, drobné prasklinky glazury na podstavci zezadu a zespodu, některé prsty levé ruky odborně restaurovány | v. 33,5 cm | model č. 22187, facsimile sign. autora, podglazurní modrá značka výrobce, Karlovarský porcelán, porcelánka Royal Dux, Duchcov

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč

SKLO A KERAMIKA