Miniatury, 4 ks
081

Jitka Sladká-Budínská (1950)

Miniatury, 4 ks, nedatováno

pod glazurou dekorovaný a na glazuře zlacený porcelán | v. 6 - 10 cm | vše sign. Sladká, unikáty, autorská práce, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč

SKLO A KERAMIKA