Váza
008

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza, nedatováno

sklo čiré se vzduchovými bublinami, skleněné nálepy lístků, hutně tvarované | 25,5 x 22 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč

SKLO A KERAMIKA