Váza Marina
010

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Váza Marina, nedatováno

sklo čiré s barevnými lístky, hutně tvarované | v. 26,9 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

SKLO A KERAMIKA