Váza
012

Marie Glückaufová (1946)

Váza, nedatováno

sklo čiré, broušené, leštěné, mírný oťuk ve sklovině, autorská práce, | 17,7 x 14,5 cm | sign. Glückaufová, Nový Bor

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč

SKLO A KERAMIKA