Ostrava Poruba
069

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Ostrava Poruba

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 23,2 x 23 cm | vzadu značeno Ant. Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 17. června 2018

úterý 11. června - sobota 15. června 2018

SOUKROMÁ SBÍRKA FOTOGRAFIE