Ostrava Poruba
069

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Ostrava Poruba

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 23,2 x 23 cm | vzadu značeno Ant. Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

neděle 17. června 2018

úterý 11. června - sobota 15. června 2018

SOUKROMÁ SBÍRKA FOTOGRAFIE