VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

sobota 8. prosince 2018

26.11. - 8.12.2018
denně 10 - 19 h
Litevská 8
Praha 10
(vchod z ulice Omská)

František Grufík
731 944 396 a 739 739 628
grufik@hotmail.com

SOUKROMÁ SBÍRKA MIMOŘÁDNÝCH KOBERCŮ