Pochybující muž
027

Vladimír Novák (1947)

Pochybující muž, 1985

akryl a olej na plátně | 170 × 140 cm | sign. vzadu V. Novák 1985 | rámováno

Vladimír Novák, Muž ve větru, str. 32, Gema Art, Praha, 1999; Vladimír Novák 1968 – 2017, str. 77, ADR, Praha, 2017

Vladimír Novák, Staroměstská radnice, Galerie hlavního města Prahy, 1987; Vladimír Novák, Muž ve větru, Míčovna, Královská zahrada, Pražský Hrad, Praha, 1999; 12/15 Pozdě, ale přece, Nová síň, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 90 000 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO
29.9. - 4.10. 2020 | 10 - 19 hod
Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

ZADÁVEJTE LIMITY

INTERNETOVÉ AUKCE
neděle 4. října 2020

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod