Pocta divnosti
031

Jaroslav Vožniak (1933 – 2005)

Pocta divnosti, 1993

kombinovaná technika na desce | 65 × 95,5 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1993 | rámováno

Pocta divnosti, Státní galerie výtvarného umění, Cheb, 1999 – 2000; Private Tuesday, Nová síň, Prague Auctions, Praha, 2018

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček