Ikaros
041

František Štorek (1933 – 1999)

Ikaros, 1999

bronz | v. 68 cm | sign. F. Štorek

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

Socha byla použita jako námět pro realizaci před ostravskou Novou radnicí na Prokešově náměstí.

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO
29.9. - 4.10. 2020 | 10 - 19 hod
Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

ZADÁVEJTE LIMITY

INTERNETOVÉ AUKCE
neděle 4. října 2020

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod