Podzimní trávy
026

Ota Janeček (1919 – 1996)

Podzimní trávy, 1975

olej na plátně | 61 × 75 cm | sign. Ota Janeček 1975, č. soupisu 91 | rámováno

Pravost díla ověřena rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 – 300 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček