039

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Bez názvu, 1985

kombinovaná technika na papíře | 65,8 × 46,5 cm | sign. Rudolf Němec 85 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 25 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček