Šitá koláž
060

Josef Hampl (1932)

Šitá koláž, 1991

koláž, mírně poškozeno | 200 × 92 cm | sign. Hampl 91

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 170 000 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO
29.9. - 4.10. 2020 | 10 - 19 hod
Nová síň, Voršilská 3, Praha 1

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 18 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

SKLO A KERAMIKA

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 16 hod

ZADÁVEJTE LIMITY

INTERNETOVÉ AUKCE
neděle 4. října 2020

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod

INTERNETOVÁ AUKCE
neděle 4. října od 17 hod