<x
Podzimní trávy
026

Ota Janeček (1919 – 1996)

Podzimní trávy, 1975

olej na plátně | 61 × 75 cm | sign. Ota Janeček 1975, č. soupisu 91 | rámováno

Pravost díla ověřena rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 – 300 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

DRAŽTE ON-LINE !!!

31.5. od 18 hod
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jaroslav Vožniak, vyvolávací cena: 65 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Otakar Slavík, vyvolávací cena: 85 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Eduard Ovčáček, vyvolávací cena: 40 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jozef Jankovič, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Vladimír Skrepl, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Krištof Kintera, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Lubomír Typlt, vyvolávací cena: 19 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Pasta Oner, vyvolávací cena: 120 000 Kč