Torzo
002

Miloslav Chlupáč (1920-2008)

Torzo, nedatováno

cín a olovo | v. 18,5 cm

Provenience: Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 50 000 Kč