003

Jan Kubíček (1927-2013)

Bez názvu, 1962

kombinovaná technika na plátně | 55 x 41 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1962 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 - 130 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč