Mizející vesnice
004

Miroslav Houra (1933-2006)

Mizející vesnice, 1963

olej na plátně | 80 x 100 cm | sign. Houra 63 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč