Pasáž
005

Karel Souček (1915-1982)

Pasáž, 60. léta

olej na papíře | 87 x 64 cm | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč