Kompozice
006

Ferdinand Hložník (1921-2006)

Kompozice, 1965

tempera na papíře | 87 x 62 cm | sign. F. Hložník 65 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč