Lettristické skládání
007

Eduard Ovčáček (1933)

Lettristické skládání, 1965

propalované a malované dřevěné elementy, objekt | 33,2 x 31,8 cm; 41 x 37 cm | sign. vzadu E. Ovčáček 1965 | adjustováno, rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč