Čekání AWMZ
008

Jiří Balcar (1929-1968)

Čekání AWMZ, 1966

litografie | 39,7 x 26 cm | sign. Jiří Balcar 1966 | 4/15 | rámováno

Jiří Balcar, str. 150, Arbor vitae, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 25 000 - 35 000 Kč