Černobílá struktura
009

Zdeněk Sýkora (1920-2011)

Černobílá struktura, 1971

serigrafie | 60 x 60 cm | sign. vzadu Sýkora 71 | 89/100 | rámováno

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 73, 154, Gallery, Praha, 2008

VYDAVATEL
Kunstverein, Hannover, Německo, 1971

VYVOLÁVACÍ CENA: 61 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 80 000 Kč